fbpx

Dla kogo jest ten podcast?

Dla przedsiębiorców, przyszłych i obecnych, a także dla freelancerów, czyli dla osób, które zawodowo zajmują się biznesem. Jeśli należysz do przedsiębiorczych osób, dołącz do słuchaczy jak najszybciej. 

Nazywam się Adam Grzesik

Na codzień prowadzę własne firmy i pomagam innym przedsiębiorcom zarabiać pieniądze. Robię to poprzez dzielenie się praktyczną wiedzą, ciekawymi warsztatami i podczas konsultacji. 

Przez wiele lat pracowałem na stanowiskach dyrektora sprzedaży, operacyjnego i generalnego. Od 9 lat prowadzę własne firmy. 

+ 1 000 – moich strategi nauczyłem ponad tysiąc przedsiębiorców. One po prostu działają!

82% – tylu z uczestników moich kursów wróciło po więcej. Spełniam obietnicę skuteczności!

3 – dzięki temu, że sam prowadzę trzy firmy, uczę tylko praktycznych umiejętności

Klienci najbardziej cenią mnie za:

  • podejście budżetowe, dlatego zarabiają
  • praktyczne rozwiązania, stosuję tylko to co działa w polskich realiach
  • upraszanie, w prosty sposób tłumaczę skomplikowane tematy

Zacznij od tych odcinków

Najlepiej zacząć do początku, dlatego koniecznie odsłuchaj pierwszy odcinek o drodze do 1 000 000 zł. Listen to „Przykład biznesu, czyli jak zarobiłem 1 000 000 zł w pierwszym roku firmy” on Spreaker.   Następnie zajrzyj do najczęściej słuchanych.   Wszystkiego zyskownego.

Moje publikacje

Zapraszam Cię do odkrycia książki, która stała się bestsellerem wydawnictwa OnePress. 

Co jest miarą powodzenia firmy? Rozpoznawalność marki, innowacyjność produktu, liczba wywiadów, których jej właściciel udzielił mediom branżowym? A może po prostu pieniądze, jakie dzięki niej zarabia?

Nie łudźmy się. Biznesu nie zakłada się sobie, a muzom. Firmy istnieją po to, by przynosić dochód. A zarabiania, tak jak każdej innej umiejętności, najlepiej uczyć się od ekspertów. Otwórz zatem tę książkę i zacznij czytać o tym, jak do swoich biznesów podchodzą ludzie, którzy odnieśli sukces. Odkryj źródło ich powodzenia. Naucz się zarządzać własnym umysłem i wpływać na innych. Poznaj schematy i sposoby działania, które pozwolą Ci bezpiecznie i szybko zbudować dochodowy biznes. Opanuj najbardziej zaawansowane techniki marketingu.1

Scroll to Top